Elise Cup

Joukkuevoimistelu / 12-14-vuotiaiden kilpasarja välineohjelma

Luokan/Sarjan aikataulu

Kilpailijat:
Luokka on tilassa: Kilpailu. Osallistujat esitetään tulosjärjestyksessä.

#Kilpailija/SeuraKat.Yhteensä
1 Kilpa-Atomit I 18.317
OVO
Af Björkesten Hanna, Eerola Ada, Gröhn Emilia, Karlsson Lara, Karlsson Ronja, Niemi Emma, Petrova Dina, Pietikäinen Emma, Sörensen Monica, Von Alfthan Alyssa
2 Attitude Novice I 17.033
Atti
Häkkilä Olivia, Jokelainen Venla, Kallioranta Pieta, Källman Ida, Koponen Essi, Luts Gerre, Pattrick Hanna, Rahkola Aava, Uusimaa Iida, Vilokkinen Jenny, Vuorela Veera
3 Lumina I 17.017
KotkanNv
Auranen Niia-Sofia, Härkönen Helmi, Järvinen Viivi, Kiiski Aliisa, Kristo Iina, Lahtela Senni, Lampinen Emmi, Vehmassalmi Wilhelmiina, Westerlund Aada, Westerlund Veera
4 Usva II 15.750
TapVo
Blom Melina, Gröhn Henni, Heikkilä Iida, Horttanainen Saara, Karvonen Nina, Kroath Celina, Leppänen Ursula, Lindberg Ellen, Suutari Liisa, Vanhanen Maj
5 Atomit K II 15.717
OVO
Ihantola Cecilia, Karvonen Emmi, Linnapuro Bea, Löfgren Ida, Nyman Inka, Pohto Jonna, Rinne Sofia, Sterpi Lisa, Tuunala Aino, Vuojolainen Hille
-- Astra Stella III
PNV
Aarni Elina, Ahola Veera, Kärkkäinen Susanna, Koistinen Kevät, Koskinen Anna, Lehtonen Iiris, Nikkar Emma, Piironen Emmi, Pulkkinen Siiri, Puttonen Kira, Sirén Pihla
-- Attitude Novice Jr III
Atti
Aalto Jenni, Gillberg Nea, Kauppila Ella, Könönen Emilia, Marttinen Oona, Osmani Elona, Qvickström Patricia, Sonninen Mira, Tiitinen Minea, Vahvaselkä Anni
-- Fuerte III
SCVantaa
Erlikh Nicole, Haapala Senni, Ingström Ronja, Koskimies Tuuve, Lehtinen Emmi, Lindholm Mianna, Loukiainen Laura, Nieminen Oona, Pesonen Janina, Sandström Venla, Savander Viktoria, Söderholm Inga, Yli-Hankala Erika
-- Luminea III
KotkanNv
Härkönen Ellen, Komulainen Nella, Kukkola Peppi, Lohi Aada, Nygren Neea, Rautapää Helmi, Roponen Kerttu, Sainio Patricia, Shashkova Maria, Tuovinen Anniina
-- Onessia Jr III
TV
Ahvenlammi Taika, Hallenberg Henna, Honkaniemi Milla, Kolunen Nuppu, Konttajärvi Maria, Maddi Aleksandra, Nylen Emma, Pihlajamäki Pinja, Pyöriä Veera, Salonen Aino, Vesalainen Vilma
-- Eloisa IV
PU
Eteläniemi Elea, Heiman Julia, Helmi Särkkälä, Lehesvirta Sylvia, Nevalainen Iina, Nylund Mette, Odiah Aino, Perikangas Milla, Tissari Rosa-Amelie, Toivonen Enni, Vallenius Christa, Vauhkonen Vilma, Wiklund Enna
-- Illusion Kilpa Unity IV
Elise
Airaksinen Venla, Bhati Isabel, Jansson Sara, Pekkarinen Oona, Penttilä Elsi, Saavalainen Laura, Said Sumeya, Sainio Kerttu
-- Onefia IV
TV
Hietamäki Neea, Johansson Riina, Jylli Viivi, Koivisto Emmi-Lotta, Peltomaa Eve, Räsänen Senni, Salonen Anni, Tuohivuori Maria, Vimpeli Kaisa
-- Selena IV
ReRa
Kirvesmäki Essi, Korhonen Alisa, Patronen Saana, Puro Aino, Savolainen Lumikukka, Tikkanen Jessica
-- Elenia Star V
VVS
Berglund Pietta, Gulko Kristine, Kottisse Kärilin, Leimola Fanni, Niemi Melanie, Pulkkinen Oona, Reynish Daniella, Savola Erin, Tarantola Anna, Väätäinen Onna, Vartia Mimmi
-- Illusion Kilpa Jr. V
Elise
Das Bhowmik Olivia, Eerikäinen Selma, Kutilainen Nia, Marjoneva Alissa, Plaoum Monica, Randén Neela, Suonranta Silja, Vainio Emma
-- Claretit Kilpa VII
KirkU
Grönlund Nea, Heikkilä Maliina, Jecu Lumi, Laurila Anni, Mäkelä Fiia, Salonen Valla, Savolainen Viivi, Sorri Peppi, Taskinen Elina
-- Asla VIII
TapErä
Laakso Ella-Maija, Lamminen Siiri, Lehto Nea, Pursiainen Eerika, Savola Sella, Tohmo Minja
-- Freyat Aspire 0.000
HJM
Korpinen Ella, Laine Eveliina, Leskinen Nella, Malinen Linnea, Ojanen Minttu, Suvanto Eerika, Toropainen Laura, Vanhala Saara, Vastamäki Maija